?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na marec od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     3.3. 18, 01:11

Všeobecné tendencie: MÁG, VEĽKŇAŽKA, SILA

Veľmi silový mesiac, ktorý donúti kadekoho popremýšľať o sebe, svojich hodnotách, ukáže do akej miery sme informovaní a vzdelaní. Zároveň nás energia bude nútiť k pokoju, spánku a duchovnu, ale ku koncu príde silný príval sily z jari a pocit novej energie - proste zvládnuť rozum a ego versus vášne a živočíšna energia, ale v prostriedku odpoveď. Najprv meditovať, poodstúpiť a až potom sa rozhodnúť, zobrať si z každej strany niečo - vzniká synergia…

Politická scéna: LÁSKA, VOZ, PANOVNÍČKA

V politike bude jedna vec stíhať druhú, poriadne to bude vrieť a urobí sa prievan, ktorý bežní ľudia privítajú s radosťou a konečne vymenia staré za nové. Nikto nebude ušetrený a všetko sa rozdelí na dva tábory starej garnitúry a mladej a budú sa hrýzť... mladí sa začnú politikou viac zaoberať.

Zdravie: VEĽKŇAZ, VÁHY, OBESENEC

Zdravie klasika. Ľudia sa budú dostávať síce do stavu jarnej eufórie, ale chrípky a vírusy budú vyčíňať ako každý rok. Koncom marca sa zima alebo aj veľa vody ešte vráti, takže ideálne je dávať si pozor na ľadviny, prechladnutie a rovnováhu síl, byť vždy v teple alebo teplo oblečený.

Peniaze, ekonomika: VEŽA, STRIEDMOSŤ, SMRŤ

V ekonomike to bude najsilnejšie. Krachy a vojna i nepokoj v zahraničí dopadnú i na nás, ale netreba sa až tak báť, ako sa vraví, kde nič nie je ani smrť neberie. Vyrovnáme všetky vplyvy z cudziny a pretransformujeme sa časom do inej meny.

Láska: SVET, VEĽKŇAZ, SPRAVODLIVOSŤ

Láska nám dava krídla, objímajte sa, smejte a tešte zo života, lebo je krásny. Marec praje svadbám, úprimným zväzkom, vernosti a tradícii, naopak vzťahy postavené na klamstve sa rozpadnú. Tí ktorí sú sami, ak si niečo zaprajú v marci, naozaj sa to do dvoch rokov splní...


Kontakt: 0914 104 689
https://www.facebook.com/eliska.vyslouzilova

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 26795   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2308)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy