?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 23. do 29. apríla 2018 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     23.4. 18, 12:09

Slnko je v Býkovi a je v konjunkcii s Uránom v Baranovi a v trigone so Saturnom v Kozorožcovi. Merkúr je v Baranovi a je v kvadráte so Saturnom, Neptún v Rybách je v trigone s Jupiterom, Pluto a Mars sú v konjunkcii v Kozorožcovi a Venuša je v Blížencoch od utorka. Konštelácia podporuje povrchné vzťahy a známosti. Mesiac dorastá.

Pondelok: Mesiac je v Levovi a je v kvadráte so Slnkom a Uránom a v trigone s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak, krvné tepny a vyhýbame sa operáciám srdcovo cievneho systému.

Utorok: Venuša vstupuje do Blížencov o 19.00 hod. Mesiac je o 22.40 hod. v znamení Panny a je v trigone so Slnkom a Uránom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotnú oblasť a služby.

Streda: Mesiac je v Panne a je v trigone so Slnkom, Uránom a Saturnom. Prebieha výborná konštelácia pre uskutočnenie osobných túžob. Darí sa v práci, v športe, láske, na cestách a v zdravotnej sfére. Môžete viacej riskovať.

Štvrtok: Mesiac je v Panne a je v trigone s Plutom a Marsom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pankreas, pečeň, slepé, tenké a hrubé črevo a dbáme na dôkladné a pravidelné vyprázdňovanie a neprejedanie.

Piatok: Mesiac je o 3.13 hod. v znamení Váh a je v trigone s Venušou, v opozícii s Merkúrom a v kvadráte s Plutom a Marsom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie a krásu.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Merkúrom a v kvadráte s Plutom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na driekovú časť chrbtice a ľadviny. Dbáme na dostatočný pitný režim a cvičíme cviky na chrbticu.

Nedeľa: Mesiac je o 9.11 hod. v Škorpiónovi a je v opozícii so Slnkom a Uránom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na zvedavosť a odhaľovanie všetkých skrytých a neznámych záležitostí.Kontakt: 055/ 62 517 10
               0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 25920   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2275)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy