ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:47797

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 144 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Enginymnm

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 8. do 14. januára 2018 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     8.1. 18, 13:48

Slnko je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Venušou a Plutom v Kozorožcovi a s nimi sú v sextile Jupiter v konjunkcii s Marsom v Škorpiónovi. So Slnkom a Venušou je v kvadráte Urán v Baranovi. Merkúr vstupuje vo štvrtok do Kozorožca a je v konjunkcii so Saturnom v Strelcovi. Urán v Baranovi je v trigone s Merkúrom a Neptún je v Rybách. Konštelácia podporuje túžbu po politickej a pracovnej kariére. Mesiac je v pondelok v poslednej štvrti.

Pondelok: Mesiac je vo Váhach v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom, Venušou a Slnkom. Mesiac je v poslednej štvrti o 23.25 hod. Konštelácia naznačuje zvýšenú poruchovosť počítačov a iných elektronických zariadení.

Utorok: Mesiac je o 21.05 hod. v Škorpiónovi a je v opozícii s Uránom a v trigone s Neptúnom. Vládca Škorpióna je Neptún, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na podozrievavosť, zmyselnosť a zvedavosť.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a Marsom a v trigone s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány, močový mechúr a žiarlivosť. Vyhýbame sa operáciám v podbrušnej oblasti.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Kozorožca o 6.00 hod. Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a Marsom a v sextile so Slnkom, Venušou a Plutom. Konštelácia praje autám, technike a športom zameraným na bojové umenia.

Piatok: Mesiac je o 8.04 hod. v znamení Strelca. Tam je vládca Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na cestovanie spojené s dobrodružstvom, vzdelávanie nielen seba, ale aj iných. Nastáva zblíženie so zahraničím.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v trigone s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na adrenalínové športy, nedávame si operovať stehná a bedrové kĺby. Nevyhýbame sa kolektívnym športom.

Nedeľa: Mesiac je o 20.42 hod. v znamení Kozorožca a je v konjunkcii so Saturnom a Merkúrom a v trigone s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pracovitosť, karierizmus a chladnokrvnosť.


Kontakt: 055/ 62 517 10
                0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 246   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE