ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.


Admin
katka

poč. registrovaných užívateľov:50029

V tejto chvíli prezerá stránku 1 registrovaných užívateľov 86 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: fxxxmelgc

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 12. do 18. marca 2018 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     13.3. 18, 12:57

Slnko sa nachádza v Rybách a je v konjunkcii s Neptúnom v Rybách, v trigone s Jupiterom v Škorpiónovi a v sextile s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr je v konjunkcii s Venušou, sú v Baranovi a s nimi je v kvadráte Saturn v Kozorožcovi. Mars vstupuje v sobotu do Kozorožca a je v trigone s Uránom v Baranovi. Konštelácia tvorí vlkov v ovčom rúchu. Mesiac je v nove v sobotu.

Pondelok: Mesiac vstupuje do Vodnára o 23.44 hod. a je v konjunkcii s Plutom, v sextile so Slnkom a v kvadráte s Uránom. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na revolúcie a vzbury.

Utorok: Mesiac je vo Vodnárovi, kde podporuje vôľu šírenú médiami cez éter a iné ťažko kontrolované kanály. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, kolená, kŕčové žily a pod. Odpočívame s nohami vyššie položenými.

Streda: Mesiac je vo Vodnárovi a podporuje zmeny spôsobované rýchle, dynamicky a s mimoriadne silným vplyvom na širokú verejnosť. Je vhodný čas pre reklamné aktivity v podnikateľskej sfére. Vplyv je prechodný.

Štvrtok: Mesiac je o 11.12 hod. v znamení Ryby a je v kvadráte s Jupiterom. Vládca Rýb je Jupiter s Neptúnom a nachádzajú sa vo vodnom živle a vplývajú na dobročinnosť a sebaobetovanie s veľkou citlivosťou.

Piatok: Mesiac je v Rybách a je v konjunkcii s Neptúnom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, chodidlá, päty, priehlavkové kostičky a dbáme na dôkladný výber pohodlných topánok.

Sobota: Mesiac je v nove o 14.11 hod. a Mars vstupuje do Kozorožca o 18.00 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, v kvadráte s Marsom a v trigone s Jupiterom. Mesiac vstupuje do Barana o 19.57 hod. Vládca Barana je Mars s Plutom.

Nedeľa: Mesiac je v Baranovi a je v konjunkcii s Merkúrom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, čelové dutiny, mozog a obličaj. Chránime si hlavu pred chladom a prievanom. Pozor pri športovaní.

 

Kontakt: 055/ 62 517 10
               0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 1115   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE