ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:43180

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 105 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Jggvlirrick

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 23. do 29. októbra 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     16.10. 17, 13:47

Slnko vstupuje od Škorpióna v pondelok a je v konjunkcii s Jupiterom v Škorpiónovi, v trigone s Neptúnom v Rybách a v opozícii s Uránom v Baranovi. Urán je v trigone so Saturnom v Strelcovi. Merkúr je v Škorpiónovi a je v trigone s Neptúnom. Venuša je vo Váhach a Pluto v Kozorožcovi. Konštelácia vytvára podmienky pre lepší život. Mesiac je v prvej štvrti v sobotu.

Pondelok: Slnko vstupuje do Škorpióna o 7.27 hod. Mesiac je v Strelcovi a je v kvadráte s Neptúnom a v sextile s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Často chodievame do prírody.

Utorok: Mesiac je o 2.12 hod. v Kozorožcovi a je v kvadráte s Marsom, v trigone s Uránom a v konjunkcii so Saturnom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom znamení a vplýva na prísnosť, chladnokrvnosť a karierizmus.

Streda: Mesiac je v trigone s Uránom, v konjunkcii so Saturnom a v sextile so Slnkom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti, kolená, kĺby a celkovú hybnosť. Cvičíme strečing a jogu.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Venušou a v sextile s Merkúrom. Dávame si pozor na nedostatok uvoľnenia, viacej relaxujeme. V práci dbáme na prestávky, ktoré aktívne využívame. Neprejedáme sa.

Piatok: Mesiac je o 14.59 hod. vo Vodnárovi a je v trigone s Marsom a v kvadráte so Slnkom, Jupiterom a Uránom. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a podporuje revolúcie a zmeny so širokým dosahom.

Sobota: Mesiac je v prvej štvrti o 0.22 hod. a je v kvadráte so Slnkom a Jupiterom a v trigone s Marsom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, lýtko, holeň, členok, pätu, kŕčové žily, a preto odpočívame s nohami položenými vyššie.

Nedeľa: Mesiac je o 0.46 hod. v znamení Rýb a je v trigone s Venušou, v kvadráte s Merkúrom a v sextile so Saturnom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle a vplývajú na jemnosť a mimozmyslové vnímanie.


Kontakt: 055/ 62 517 10
               0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 585   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
May 24, 2015

dsc_2270.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE