?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 11. do 17. septrembra 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     20.8. 17, 09:41

Slnko je v Panne a je v kvadráte so Saturnom v Strelcovi, v opozícii s Neptúnom v Rybách a v trigone s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr v Panne je v konjunkcii s Marsom tiež v Panne a obe planéty sú v trigone s Uránom v Baranovi. Venuša v Levovi je v trigone so Saturnom v Strelcovi a v sextile s Jupiterom vo Váhach a Jupiter je v sextile so Saturnom a v opozícii s Uránom. Konštelácia je proti fanatickému mysleniu. Mesiac je v stredu v poslednej štvrti.

Pondelok: Mesiac je v Blížencoch o 21.29 hod. a je v trigone so Slnkom a Plutom a v kvadráte s Venušou. Vládca Blížencov je Merkúr nachádza sa vo vzdušnom živle, čo podporuje nestálosť, cestovanie a potrebu byť v spojení s priateľmi.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Merkúrom, Marsom a Neptúnom. Počítajte s ťažkosťami a problémami. Vytvorte si dostatočnú časovú rezervu. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ruky, ramená, pľúca a nervy.

Streda: Mesiac o 8.34 hod. je v poslednej štvrti a je v opozícii so Saturnom, v sextile s Venušou, v kvadráte so Slnkom a v trigone s Jupiterom. Konštelácia praje podnikaniu a financiám a škodí vzťahu so staršími a nevládnymi osobami.

Štvrtok: Mesiac je v Rakovi o 0.12. hod. a je v sextile s Merkúrom a Marsom a v trigone s Neptúnom. Vládca Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle kde vplýva na citlivosť, rodinnú súdržnosť a zvyšuje možnosť neskorého príchodu.

Piatok: Mesiac je v trigone s Neptúnom, v sextile so Slnkom, v kvadráte s Jupiterom a v opozícii s Plutom. Konštelácia praje duchovnému rastu na úkor peňazí. Dávame si pozor na žalúdok a metabolizmus.

Sobota: Mesiac je v Levovi o 3.00 hod. a je v kvadráte s Uránom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, pýchu, netrpezlivosť, nadšenie, organizovanie a vytvára vodcovské vlohy.

Nedeľa: Mesiac je v trigone so Saturnom, v sextile s Jupiterom a v konjunkcii s Venušou. Je výborná konštelácia pre umenie, lásku, organizovanie rôznych stretnutí a po zdravotnej sfére vplýva na srdce, tepny a krvný tlak.

Kontakt: 055/ 62 517 10
0904 544 309

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 28272   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2275)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy