ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53713

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 261 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Apweqrhirl

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 26. júna do 2. júla 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     26.6. 17, 02:27

Slnko je v Rakovi a je v konjunkcii s Merkúrom a Marsom tiež v Rakovi. Slnko je v trigone s Neptúnom v Rybách, v kvadráte s Jupiterom vo Váhach a v opozícii so Saturnom v Strelcovi. Venuša v Býkovi je v trigone s Plutom a Jupiter je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Konštelácia ohrozuje netrpezlivosťou a splašenosťou. Mesiac je v sobotu v prvej štvrti.

Pondelok: Mesiac je v Levovi o 0.07 hod. Vládca Leva je Slnko, ktoré sa nachádza v ohnivom živle a prináša radosť zo života, hrdosť a schopnosť organizovať a prikazovať. Prejavuje sa netrpezlivosť, hrdosť, pýcha a rozkazovačnosť.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Venušou a v trigone s Uránom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a tepny. Nižší krvný tlak docielite relaxáciou, cvičením jogy a odstránením stresu.

Streda: Mesiac je o 2.41 hod. v znamení Panny a je v sextile so Slnkom a v trigone s Uránom. V Panne je vládca Merkúr. Nachádza sa v zemitom živle a vplýva na oblasť služieb, starostlivosti o druhých a prejavuje sa materialisticky.

Štvrtok: Mesiac je v sextile s Merkúrom a Marsom, v trigone s Venušou a Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pankreas, hrubé, tenké a slepé črevo a trávenie.

Piatok: Mesiac je v trigone s Venušou a o 9.02 hod. vstupuje do znamenia Váh. Tam je vládca Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie a krásu, kultúrnu sféru, rôzne médiá, televíziu, internet apod.

Sobota: Mesiac je o 2.51 hod. v prvej štvrti a je v konjunkcii s Jupiterom a v kvadráte s Marsom, Merkúrom, Slnkom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a driekovú časť chrbtice. Pijeme dostatok tekutín.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom i Merkúrom. Mesiac o 18.59 hod. vstupuje do Škorpióna a nachádza sa vo vodnom živle, kde vplýva na citlivosť, vnímavosť, žiarlivosť, podozrievavosť a pomstychtivosť.


Kontakt: 055/ 62 517 10
               0904 544 309


 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 3621   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE