?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na marec 2017 od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     4.3. 17, 02:22

Všeobecné tendencie: Spravodlivosť, Veľkňaz, Pustovník

Tento mesiac prinesie ohliadanie sa za minulosťou. S príchodom jari aj do ľudí príde elán. Zároveň budú prehodnocovať všetky životné postoje, najmä posledných deväť rokov a budú premýšľať, ako sa zmeniť. Ľudia budú mať pocit, akoby sa všetko sčítavalo. Začneme si plánovať zmeny osobnosti. Budeme sa rozhodovať na základe morálky či viery. Urobíme ich na základe chýb, ktoré sme urobili za posledných deväť rokov. Pochopíme, že mnohé veci, ktoré fungovali predtým, už nefungujú. Impulzom budú aj udalosti a vážne, ktoré sa udejú vo svete. Niektoré hodnoty uprednostníme, iné potlačíme. Prídeme k názoru, že nám je vlastne dobre tu, kde žijeme. Veľa vecí uvidíme z nadhľadu. Budeme riešiť aj financie, výdaje a príjmy. Každý z nás dostane vysvedčenie ako doteraz žil.

Politická scéna: Hviezda, Lev, Smrť

Bude sa riešiť pán prezident /Lev, hlava štátu/. Politici budú riešiť ochranu hraníc, bezpečnosť a právomoci prezidenta. Ten nás bude vynikajúco reprezentovať v zahraničí. Vidím tu cestu prezidenta do Ruska /Hviezda predstavuje východ/ na základe udalostí, ktoré sa stanú vo svete. Politika bude smerovať k riešeniu obrany štátu. Arogancia jedného politika ho vedie na okraj politickej scény.

Ekonomika, financie: Koleso šťastia

Naši čitatelia už vedia, že nie je nám dovolené na túto tému vykladať, tarot nás nepustil ďalej. Situácia bude stagnovať Čiže je to tak ako je a horšie už nebude.

Zdravie: Veža, Svet, Milenci

Doprajme si očistné a detoxikačné kúry. Pohyb na čerstvom vzduchu, máme tu ale zvýšenú pravdepodobnosť zlomenín. Veľa starých ľudí prekročí druhý breh, najmä tí si musia dávať pozor na úrazy. Vzduch bude tým, čo pomáha. Teda odporúčam denné prechádzky, prácu na záhradách, pobyt v horách, ale zároveň treba byť opatrní.

Láska: Diabol, Veľkňažka, Blázon

Tí, ktorí sú verní a veria partnerovi, nečakane padnú do pasce. Naopak neverníci sa budú chcieť zmeniť. Budú sa riešiť trojuholníkové vzťahy. V tomto mesiaci môžu vyplávať na povrch nečakané zistenia. Radím zachovať pokoj, nevybuchnúť, lebo to by dalo podnet k veľkej agresivite. Bude to mesiac plný pokušenia. Veľký pozor na alkohol. Veci sa budú rýchlo meniť, zažijeme prekvapenia. Neznamená to, že vzťahy sa začnú rozpadať, budú ale riadne šokujúce. Budú sa riešiť aj práva homosexuálov.


Kontakt: Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 27698   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2275)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy