?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 27. marca do 2. apríla 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     27.3. 17, 13:46

Slnko je v znamení Barana a je v konjunkcii s Venušou v Baranovi. Merkúr vstupuje v piatok do Býka a teraz je v konjunkcii s Uránom v Baranovi. Pluto je v Kozorožcovi, Jupiter vo Váhach je v opozícii s Uránom a Merkúrom. Saturn v Strelcovi je v trigone s Uránom a Merkúrom. Mars je v Býkovi a Neptún v Rybách. Konštelácia praje vynálezom a internetu. Mesiac je v utorok v Nove. 

Pondelok: Mesiac je o 16.11 hod. v znamení Barana a je v konjunkcii so Slnkom a Venušou a v kvadráte so Saturnom. Vládca Barana je Mars s Plutom v ohnivom živle a vplývajú na radosť zo života pri prekonávaní prekážok.

Utorok: Mesiac je v nove o 4.57 hod. a je v konjunkcii so Slnkom a Venušou a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hlavu, obličaj, žalúdok a prehnanú tvrdohlavosť. Učíme sa relaxovať.

Streda: Mesiac o 17.48 hod. je v znamení Býka a je v konjunkcii s Merkúrom a Uránom, v opozícii s Jupiterom a v trigone so Saturnom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v trigone s Plutom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na krk, hrdlo, krčnú chrbticu, štítnu žľazu a nosohltan. Nezveličujeme problémy, naopak sa povznesieme nad ne.

Piatok: Merkúr vstupuje do Býka o 20.00 hod. Mesiac je v trigone s Plutom. Mesiac o 18.40 hod. vstupuje do Blížencov, kde je vládca Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na rozum, logiku, komunikáciu a všestrannosť.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom. Dávame si pozor na ruky, ramená, pľúca a nervy. Vyhýbame sa ponocovaniu, stresu a náročnej činnosti. Doprajeme si pobyt v prírode s príjemným kolektívom.

Nedeľa: Mesiac o 20.27 hod. vstupuje do znamenia Raka a je v opozícii so Saturnom, v trigone s Jupiterom a v sextile s Uránom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, citlivosť a súdržnosť.

Kontakt: 055/ 62 517 10
                0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 30661   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2315)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy