?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 9. do 15. januára 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     9.1. 17, 03:43

Slnko je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Plutom tiež v Kozorožcovi, v kvadráte s Jupiterom vo Váhach a s Uránom v Baranovi a v sextile s Marsom v Rybách. Merkúr vstupuje do Kozorožca vo štvrtok a je v konjunkcii so Saturnom v Strelcovi. Saturn je v trigone s Uránom, Venuša je s Neptúnom v Rybách v konjunkcii a Neptún je v konjukcii s Marsom. Konštelácia narúša čestnosť a charakternosť. Mesiac je vo štvrtok v splne.

Pondelok: Mesiac je v kvadráte s Venušou a Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ramená, ruky i plecia a oslabený je aj nervový systém. Veľmi pomáha relaxácia, joga, meditácie, pobyt v prírode a vyhýbanie sa stresu.

Utorok: Mesiac o 23.49 hod. vstupuje do Raka a je v opozícii s Merkúrom a Saturnom, v kvadráte s Marsom a v sextile s Uránom. Vládca Raka je Mesiac, ktorý sa nachádza vo vodnom živle a vplýva na citlivosť i rodinnú súdržnosť.

Streda: Mesiac je v trigone s Venušou a Neptúnom a v opozíci so Saturnom a Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus. Neprejedáme sa a každé sústo dôkladne rozžujeme.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Kozorožca o 14.00 hod. Mesiac je o 12.34 hod. v splne a je v opozícii so Slnkom a Plutom, v kvadráte s Jupiterom a Uránom a v trigone s Marsom. Počas splnu nič nové nezačíname a konáme len podľa logiky a rozumu.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Slnkom a o 1.08 hod. vstupuje do Leva. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť až pýchu a podporuje schopnosť riadiť a organizovať. Levi sa štítia podriadenej činnosti.

Sobota: Mesiac je v sextile s Jupiterom a v trigone s Uránom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, cievy a krvný tlak. Opatrne športujeme, pomaly zvyšujeme fyzickú záťaž a rovnako pomaly ju znižujeme.

Nedeľa: Mesiac je o 4.52 hod. v Panne a je v trigone s Merkúrom a Saturnom a v opozícii s Venušou a Neptúnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť, pedantnosť a cieľavedomosť.


Kontakt: 055/ 62 517 10
                0904 544 309

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 31104   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2308)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy