?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na december od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     30.11. 16, 04:46

Všeobecné tendencie: Panovník, Mesiac, Diabol

V decembri zavládne panika, chaos, že už sa blížia Vianoce. Nemali by sme sa nechať vtiahnuť do vianočného virvaru, čím viac sa blížia, tým viac sme nervózni a podliehame chaosu, že nie sú peniaze. Prvá karta hovorí, že najdôležitejšia je disciplína, takže si treba všetko naplánovať. Aj darčeky aj upratovanie či pečenie, slovom všetko okolo Vianoc. Potom budú sviatky pokojné. Pokiaľ si urobíme rozvrh a podľa neho postupujeme, je to dobré. Neodporúčam alkohol. Vyhnime sa mu, lebo prinesie rýchlu opitosť a s ňou spojené aj vážne problémy. Vidím tu silný vplyv na kosti, pravdepodobne od silných mrazov. Je to silné emočné obdobie, v cudzine možno očakávať aj teroristicky podfarbené útoky okolo 21. decembra a aj v januári. Riešme vlastné problémy, čím viac budeme ovplyvňovaní médiami, davom, tým viac bude narastať agresivita. Karty ukazujú aj na manipuláciu. Je na nás, aby sme veci práve disciplínou mali pod kontrolou a vtedy to bude v poriadku.

Politická scéna: Mág, Hviezda, Blázon

Navrhne sa nová myšlienka, smer. Prejav jedného z politikov bude mať historický dopad. Niekto prednesie slová svojim spôsobom prorocké, alebo to bude tak dôležitý prejav, že ovplyvní veľa ľudí. Zdá sa, že vychádza nová politická hviezda. Podnetný bude prejav prezidenta, ktorý sa bude venovať novej problematike. V politike sa bude hovoriť o budúcnosti.  Politik spojený so zahraničím bude v jednej záležitosti brilantne reagovať. Navštívi nás vysokopostavená osobnosť, ktorá prinesie veľa chaosu a na scéne sa objaví aj opitý politik, čo vojde do povedomia ľudí síce ako zábava, ale aj trápnosť. Stále je to o divadle, ale mnoho vecí sa dostane na povrch. Z toho, čo sa dozvieme, zažijeme šoky, ale aj pozitívne. Bude sa riešiť aj niečo so slovenskými symbolmi. Politika sa bude javiť v celku pozitívne a dopredu postupujú mladí ľudia a ich strany.

Ekonomika, peniaze: Velekňažka, Panovníčka, Svet

Veľké veci sa diať nebudú. Je to v podstate pasívny mesiac. Zmluvy urobené so zahraničím budú v prospech Slovenska. Na ekonomiku bude vplývať veľmi pozitívne žena, ktorá je v zahraničí alebo priamo v európskom parlamente.

Zdravie: Pustovník, Veža a Slnko

Bolo by dobré trochu sa stiahnuť a dávať pozor na zlomeniny. Je dobré otužovať sa a naozaj sa snažiť dodržiavať pôst, alebo jesť ľahšiu stravu. Prvá karta prináleží Panne a teda dbať o trávenie, žalúdok a črevá je na mieste. Môžeme tiež očakávať, že z cudziny príde nejaká viróza, pri ktorej budú musieť chorých izolovať, dať do karantény. Vírus „pricestuje“ pravdepodobne z Afriky. Pozor tiež na výbuchy zlosti. Podráždený žlčník môže zvyšovať hnev a opačne. Radím temperamentným ovládať svoj hnev. Budú padať teplotné rekordy, len neviem či smerom hore alebo dole.

Láska: Miernosť, Velekňaz, Koleso osudu

Svadby sú požehnané Bohom. V láske by som videla, že jej pomôže dodržiavanie tradícií a zvykov. Ak partneri nebudú spolu, trocha sa rozkývu a možno preveria. Ukáže sa pravda a morálnosť. Ak niekto žije čestne, zažije pohodu a stabilitu. Ľudia majúci mimomanželské zväzky zažijú smútok a depresiu alebo náladovosť. Ľudia, ktorí budú spolu pri vianočnom stole akoby svoje zväzky spečatili na celý život. Tieto Vianoce ukážu, kto komu je najbližší. S kým sme pri vianočnom stole, ten má pre nás najväčší význam. Ak sa to z najrozličnejších príčin nepodarí, bude veľký smútok.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (1) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
podakovaniefenix01.Dec:05:07

čitateľov: 32258   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2308)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy