?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 10. do 16. októbra 2016 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     3.10. 16, 07:52

Slnko je vo Váhach a je v kvadráte s Plutom a Marsom, obe planéty sú v konjunkcii v Kozorožcovi. Slnko je v opozícii s Uránom v Baranovi. Vo Váhach je Merkúr a Jupiter. Obe planéty sú v konjunkcii a zároveň v kvadráte s Plutom a Marsom. Venuša je v Škorpiónovi. Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom v Rybách a Neptún je v sextile s Marsom. Konštelácia vytvára podmienky pre obchádzanie pravdy a podporuje klamstvo a násilie. Mesiac je v splne v nedeľu.

Pondelok: Mesiac je o 8.33 vo Vodnárovi a je v trigone s Merkúrom a Jupiterom. Vládca Vodnára je Urán. nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na revolúcie, podporuje neobvyklé spôsoby riešenia a vplýva na širokú verejnosť.

Utorok: Mesiac je v trigone s Merkúrom, Jupiterom,Slnkom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy a preto odpočívame s nohami položenými vyššie. Vyhýbame sa státiu na jednom mieste nehybne.

Streda: Mesiac je o 14.43 v Rybách a je v kvadráte s Venušou a v trigone so Slnkom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle. Vplývajú na jemnosť, citlivosť a podvedomie. Pozor na sklon ku alkoholu a drogám.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a v sextile s Marsom a Plutom. Po zdravotnej stránke sú ohrozené prsty na nohách, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy. Dbáme na pohodlnú obuv.

Piatok: Mesiac je o 17,08 v Baranovi a je v trigone s Venušou. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na tvrdohlavosť a neústupčivosť, naturálnosť, lásku ku zvieratám a prírode.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, Merkúrom i Slnkom a v kvadráte s Marsom a Plutom. Chránime si obličaj a hlavu. Nepriaznivá konštelácia ohrozuje majetok, zdravie a spoločenské i rodinné kontakty.

Nedeľa: Mesiac je o 17.04 v Býkovi. je v konjunkcii s Uránom a v opozícii so Slnkom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hmotné umenie, Architektúru, poľnohospodárstvo a záhrady.

Kontakt: 055/ 62 517 10
0904 544 309


             

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 34887   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2308)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy