?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Júl z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     29.6. 16, 13:11

Všeobecné tendencie: Obesenec, Pustovník, Diabol

Celý mesiac budú veľmi veľké výkyvy teplôt od vysokých k ochladzovaniu. Najlepšie je si nakúpiť knihy a nevychádzať z domu. Zaznamenáme teplotný rekord, chvíľami zažijeme také niečo ako púštne podmienky a za tým hneď prívaly vody. Koncom júla sa dajú očakávať v severnej časti Slovenska prívalové vody. Pôjde však o jednodennú záležitosť. Júl praje pripraveným, to znamená, že ak si nakúpime fólie na okná, ventilátory, budeme dodržiavať pitný režim, júl zvládneme. Vysoké teploty a náhle ochladzovanie nás budú sprevádzať po celý čas a ešte obrovský pozor na emócie, ktoré tak isto budú kolísať. Budeme možno pociťovať osamelosť, uvažovať o správnosti životnej cesty, niektorí sa pokúsia o čiernu mágiu. Na vrtochy počasia i na náladovosť sa musíme pripraviť. Starodávna história znovu ožije a niečo nám pripomenie.

Politická scéna: Panovník, Voz, Mág

Očakávajme hádky v špičkách politiky, možno prezident s politikmi si budú vymieňať názory, budú to najmä otázky právomoci, ale v skutočnosti do súbojov vstupujú egá. Najvýznamnejšia návšteva z Nemecka bude veľmi dôležitá, rovnako ako vycestovanie politikov do zahraničia. Pred nimi bude stáť nutnosť rozhodnúť sa. Aj u nás prebehnú úvahy o tom, či chceme ostať alebo odísť z únie a budú silnieť snahy o vyhlásenie referenda. Júl bude mesiacom, kde ide do tuhého v zmysle vonkajších vplyvov. Veľa názorov a hádok, ale posledné slovo bude mať muž z východu.

Ekonomika, peniaze: Svet, Koleso osudu, Slnko

Život sa otáča, horšie nebude, už len lepšie. Veľmi sme si pomohli vstupom do EU. Sme teraz na križovatke, nech to dopadne akokoľvek, sme na tom lepšie ako okolité štáty. Slovensko môže vystúpiť hore tým, že okolité krajiny postihnú veľké zmeny. Vidím tu spojenie s ČR na politicko-ekonomickej báze, až vznik zoskupenia. Zaregistrujeme mimoriadnu výhru Slováka v medzinárodnej lotérii. Sú to vynikajúce karty na ekonomiku. Pravdepodobne sa nájdu i náleziská zlata či iného vzácneho kovu, čo znamená pre Slovensko už a priori bohatstvo.

Zdravie: Blázon, Hviezda, Božie súdy

Ak by niekto podceňoval počasie, môže nastať nárast onkologických ochorení kože, rôzne alergie a dýchacie problémy. Zdravotné problémy budú súvisieť s tým, čo sa bude koncentrovať v ovzduší. Ľudia by mali sledovať predpovede počasia a pripraviť sa na rôzne situácie. Ak tak urobia, zdravotne budú na tom dobre. Treba sa pripraviť najmä na zosilnené ultrafialové žiarenie. Júl je rizikový mesiac na mortalitu. Vidím tu ešte pád lietadla na východe.

Láska: Mesiac, Panovníčka, Smrť

Tento mesiac sa vyznačuje tým že sú rozbúrené emócie a vzniká aj nervozita. Podpíše sa to na nálade, zvlášť žien, čo zasa môže mať vplyv na rozchody. Pokiaľ júlové náročné podmienky preveria vzťahy, môžu vzniknúť naozaj veľmi silné putá, až karmické a stane sa, že sa stretnú ľudia z minulých životov. Jednoznačne by si ženy mali dávať pozor čo povedia, ovládať sa, zvažovať každú reakciu, aby si prchkosťou nerozbili vzťahy. Takže buď sa z jestvujúcich vzťahov stanú definitívne, alebo vzniknú krásne nové. Majmä však na pamäti, že vzťahy budú vystavené kolísavým náladám.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (1) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
podakovaniefenix02.Jul:14:27

čitateľov: 32506   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2308)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy