?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 16. do 22. mája 2016 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     2.5. 16, 13:42

Slnko je v znamení Býka a v piatok vstupuje ku Blížencom. Je v konjunkcii s Venušou v Býkovi a v opozícii s Marsom v Strelcovi. Slnko je v trigone s Plutom v Kozorožcovi. Pluto je v trigone s Jupiterom v Panne a Jupiter je v opozícii s Neptúnom v Rybách. Venuša je v konjunkcii s Merkúrom v Býkovi a obe planéty sú v trigone s Plutom a Jupiterom. Urán je v Baranovi. Mesiac je v splne v sobotu. Konštelácia praje hmotným záujmom a investíciám.

Pondelok: Mesiac je o 19.33 vo Váhach a je v trigone s Merkúrom, Venušou a Slnkom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, kultúrnu sféru, poéziu, spev a pod.

Utorok:Mesiac je vo Váhach a po zdravotnej stránke si dávame pozor na panvové orgány, zvlášť ľadviny, pijeme dostatok tekutín, potom driekovú oblasť chrbtice, nedvíhame v predklone ale s narovnaným chrbátom ťažké bremená.

Streda: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v sextile so Saturnom. Zameriame sa na športy, v ktorých sa využívajú najviac nohy. Turistika, cyklistika, rôzne loptové hry, beh na rôzne dĺžky. Vyhýbame sa vodným športom.

Štvrtok: Mesiac je o 8.29 v Škorpiónovi a tam je vládca Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na odkrývanie a poznávanie všetkého skrytého a neznámeho. Pozor na žiarlivosť a pomstychtivosť.

Piatok: Slnko vstupuje do znamenia Blížencov o 16.36 a Mesiac je v opozícii s Merkúrom, v sextile s Jupiterom a Plutom a v trigone s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr.

Sobota: Mesiac je v splne o 23.14 a o 20,48 vstupuje ku Strelcom. Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v opozícii so Slnkom a Venušou. Vládca Strelcov je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle, vplýva na cestovanie a poznávanie.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a Saturnom, v opozícii so Slnkom a Venušou a v kvadráte s Jupiterom a Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná aj vnútornú a vonkajšiu stranu a bedrové kĺby.

Kontakt: 055/ 62 517 10

0904 544 309

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 34711   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2315)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy