?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej do Vianoc
@ veštenie -> tarot     17.11. 15, 12:12

Všeobecné tendencie: Smrť, Miernosť, Cisárovná

Tento čas nás bude nabádať k trpezlivosti a miernosti. Karty hovoria o postupujúcej zmene. Našou úlohou bude udržať veci v rovnováhe a tomu prispôsobiť konanie, aby naše pocity boli vyrovnané. Je to silný mesiac, v ktorom by sme nemali zabúdať na pokoru v duši. Je to aj silný mesiac na šetrenie, poprosím vás nedajte sa ovplyvňovať reklamami a nevydávajte peniaze za zbytočnosti. Tým si náladu nezlepšíte, iba ak na chvíľku. Vidím tu smrť významnej osobnosti i smútok celého národa. Karty hovoria aj o tom, že sa budeme musieť vyrovnávať s vecami v minulosti, aby sme mohli prijať nové energie. Nebojme sa zbaviť starých pocitov, vzťahov a väzieb.

Politická scéna: Hviezda, Veža, Veľkňaz

Zaujímavosťou sú dve ochranné karty, takže osud bude našim politikom priaznivo naklonený. Budú sa predvádzať, kto je lepší a kto to myslí úprimnejšie. Medzi politikmi by malo zavládnuť neobvyklé pochopenie a akoby prekuknutie toho, čo sa okolo nás deje. Na rad prídu v našom národe pozitívne zmeny, i keď hrozí rozpad jednej z politických strán. Začína delenie na mladých a starých politikov. Na riešenie problematiky utečencov prispeje Slovensko výborným nápadom, ktorý bude aj akceptovaný. Vidím tu aj zasahovať vojsko, rokovania s Nemeckom, ale pre Slovensko to dobre dopadne. V našej krajine sa bude hovoriť o atentáte na popredného politika. V zložitej situácii vystúpi aj pán prezident a veľmi pozitívne prispeje k vývoju celej atmosféry.

Peniaze, ekonomika: Slnko, Pustovník, Diabol

Karty nás veľmi prísne varujú, aby sme nepodľahli zbytočným nákupom len kvôli vnútornému pocitu, že to alebo tamto musíme mať. Pozor aj na hromadenie potravín, pozorne sledujte záruky, zvažujte pôžičky, všetko si dva razy preverte. Našu krajinu navštívi významný ekonóm, ktorý prinesie zaujímavé a hlavne užitočné poznanie. Znovu upozornenie, nenechajte sa pokúšať reklamou, nepodľahnite jej.

Zdravie: Božie súdy, Veľkňažka, Obesenec

Mnohí po psychickej stránke prejdú očistou. Na fyzickej úrovni bude na nás vplývať chlad. Koncom mesiaca by sa mohla objaviť chrípka vo väčšom rozsahu. Vyhýbajme sa preto masovým akciám. V ohrození sú aj nohy, radšej investujte do bezpečnej a teplej obuvi. Problémy sa môžu vyskytnúť aj s kožou, zaznamenáme nárast kožných ochorení. Jednoznačne sa treba aspoň priblížiť k zdravému životnému štýlu ľahkým jedlom, cvičením a pravidelným otužovaním. Radím nájsť si v tomto čase priestor na relax.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 36476   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2315)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy