?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na júl 2015
@ veštenie -> tarot     5.7. 15, 05:41

Všeobecné tendencie: Veža, Veľkňaz, Lev

Zaujímavý mesiac, v ktorom energie budú naklonené veriacim ľuďom či ľuďom duchovným, i keď na druhej strane ideológie v jednotlivých náboženstvách sa stanú zdrojom napätia. Staré systémy vo všeobecnosti sa rúcajú ako všetko, čo nestálo na pevných základoch. Mnohí to budú pociťovať ako vnútorný rozpor. Vzniknuté situácie by sme sa mali naučiť vnímať s pokorou. Vidím tu aj útok na pápeža a aj jeho následné, múdre vystúpenie. Radila by som menej počúvať informácie z médií, nenechať sa zahltiť informačným šumom a viac sa venovať svojmu bezprostrednému životu, prírode. Pozor na agresivitu a skôr uvažujte o pozitívnom prerode.

Politická scénaPanovníčka, Panovník, Voz

Keby sme takéto karty vytiahli na lásku, predpovedalo by to svadbu. Momentálna situácia akoby nútila strany nielen vnútorne sa posilňovať, ale aj vzájomne sa podporovať. Črtá sa tu konflikt medzi prezidentom a niektorými ministrami. Pravdou ale je, že hlava štátu bude len ukazovať zrkadlo tým, ktorí pochybili. I vďaka nemu a rokovaniu s ostatnými stranami vznikne zákon o utečencoch, ktorý bude rešpektovať celá EU. Mali by sme sa dozvedieť aj o mimoriadnych aktivitách mladej ženy, ktorá veľmi flexibilne pomôže riešiť vážnu situáciu v našej spoločnosti.

Ekonomika, peniaze: Hviezda, Koleso osudu, Svet

To sú karty na výhru v lotérii a na Slovensku sa naozaj niekomu podarí vyhrať neuveriteľné množstvo peňazí. Pre Slovensko to znamená napriek ťažkostiam naozaj veľmi pozitívny vývoj. Mal by u nás uzrieť svetlo sveta aj vedecký objav súvisiaci s počítačmi a bankovníctvom. /Pre zaujímavosť, ak by sme tieto karty vytiahli na Všeobecné tendencie, hovorila by som o veľmi neobyčajnom úkaze vo vesmíre súvisiacom s mimozemskými civilizáciami./

Zdravie: Miernosť, Láska, Spravodlivosť

V zdravotníctve vznikne situácia, ktorá v plnej nahote odhalí v jeho fungovaní obrovské nedostatky. Táto kauza prinúti vládu zamyslieť sa nad zmenou niektorých zákonov, hlavne v súvislosti s činnosťou poisťovní. Prevalí sa aj aféra súvisiaca s vírusom a karanténou. V tomto období si musíme dávať pozor hlavne na pľúca, srdce a cievy. Čas nie je vhodný na operácie. K pobytu na slnku určite patria okuliare, čiapky, klobúky a buďte pripravení na to, že počasie sa bude správať tak trochu ako hojdačka.

Láska: Pustovník, Mesiac, Smrť

Veľmi náročný mesiac plný emocionality. Ak si chcete udržať vzťah napriek problémom, karty hovoria o neskoršej zmene smeru. Teraz však nič neriešte, objavili by sa ďalšie ťažkosti a následne depresie. Odložte to na príhodnejší čas. Ak sa nachádzate vo veľmi hlbokej kríze, tak to useknite a odíďte. Mohla by som hovoriť o riešení si karmických vecí, o spojení s pra predkami. Pozor na alkohol, zvýšenú agresivitu. Hádky čistia vzťahy, len v tomto mesiaci je ťažké ustriehnuť jej mantinely.


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 36905   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2308)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy