?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Horoskop od 21. decembra 2015 do 3. januára 2016 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     21.12. 15, 02:09

Slnko je v znamení Strelca. Od utorka je v kvadráte s Jupiterom v Panne. Merkúr je v Kozorožcovi aj s Plutom v konjunkcii a spolu sú v kvadráte s Uránom v Baranovi, v trigone s Jupiterom a v sextile s Venušou v Škorpiónovi. Neptún je v Rybách v kvadráte so Saturnom v Strelcovi a Mars vo Váhach je v opozícii s Uránom. Mesiac dosahuje spln v piatok. Konštelácia vytvára finančné a spoločenské problémy.

Pondelok: Mesiac o 1.13 hod. vstupuje do Býka, je v sextile s Neptúnom a v trigone s Merkúrom a Plutom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na krásu, umenie architektúru a všetko pekné, čo sa dá ohmatať.

Utorok: Slnko vstupuje do Kozorožca o 5.47 hod. a nastupuje slnovrat. Mesiac je v trigone s Merkúrom, Plutom a Jupiterom a v opozícii s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, krk štítnu žľazu a krčnú chrbticu.

Streda: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v opozícii so Saturnom. Mesiac o 3.31 hod. vstupuje do Blížencov, kde je vládca Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na komunikáciu, rozum, vzdelanie a zbližovanie.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii so Slnkom, v kvadráte s Jupiterom a v trigone s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ruky, ramená, pľúca a nervy. Na všetko si vyhradíme dostatok času a pohodlia.

Piatok: Mesiac je v splne o 12.11 hod. a je v opozíii so Slnkom a v trigone s Neptúnom. Mesiac o 6.27 hod. vstupuje do Raka a tam je vládca Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť a rodinnú súdržnosť.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Uránom, v opozícii s Merkúrom a Plutom, v sextile s Jupiterom a v trigone s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus. Jeme pomaly a v pokoji.

Nedeľa Mesiac je v konjukcii s Merkúrom a v trigone s Venušou a Saturnom. Mesiac o 11.31 hod. vstupuje do Leva, kde je vládca Slnko. Nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na nadšenie, hrdosť až pýchu a schopnosť organizovať a riadiť.


Horoskop od 28. decembra do 3. januára 2016

Slnko je v Kozorožcovi a je v sextile s Neptúnom v Rybách a v konjukcii s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr v Kozorožcovi je v trigone s Jupiterom v Panne, v kvadráte s Marsom vo Váhach a v sextile s Venušou, ktorá v stredu vstupuje do Strelca. Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom a v trigone so Saturnom v Strelcovi. Jupiter je v sextile s Venušou. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v sobotu. Konštelácia podporuje nereálne predstavy a bráni zharmonizovaniu spoločnosti.

 

Pondelok: Mesiac je v znamení Leva a je v trigone so Saturnom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krvný tlak a srdce. Po zvýšenej fyzickej námahe nechávame telo postupne znižovať aktivitu a neodpočívame okamžite.

Utorok: Mesiac je v trigone s Uránom, v kvadráte s Venušou a v sextile s Marsom. Mesiac o 19.58 hod. vstupuje do znamenia Panny, kde je vládca Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na oblasť služieb.

Streda: Venuša vstupuje do Strelca o 8.00 hod a Mesiac je v kvadráte so Saturnom a v trigone s Plutom a Slnkom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené podžalúdočné orgány, slinivka brušná, pečeň, tenké, hrubé a slepé črevo.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v trigone s Merkúrom a Slnkom. Nastala harmonická konštelácia pre riešenie rôznych záležitostí a predpoklad, že oslava rozlúčky a privítanie nového roku dopadne dobre.

Piatok: Mesiac je v poslednej štvrti o 6.30 hod. Mesiac je v trigone s Merkúrom av sextile s Venušou. Mesiac vstupuje o 7.41 hod.do znamenia Váh, kde je vládca Venuša. Nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotnú krásu.

Sobota: Mesiac je v sextile so Saturnom a v kvadráte so Slnkom a Plutom. Nepríjemná konštelácia ohrozuje ľadviny a krížovú časť chrbtice.

Nedeľa: Mesiac o20.36 hod. vstupuje do Škorpióna a je v konjunkcii s Marsom a v opozícii s Uránom. Vládca Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle vplýva na citlivosť ,vnímavosť, žiarlivosť a zmyselnosť.


Kontakt: 055/ 62 517 10


 

 

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 49585   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2275)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy