ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 125 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Eliška Vysloužilová: Tarotový výklad od 1. do 30. decembra 2014
@ veštenie -> tarot     3.12. 14, 04:50

Všeobecné tendencie: Koleso osudu

Ďalšie karty neťaháme. Môžem len povedať, že ide o osudový mesiac. Prináša buď problémy, alebo šťastie. Podľa toho, ako sme posledných desať rokov konali, gazdovali. Všeobecné tendencie sú v nás. Mali by sme si splniť želanie, ktoré sme mali, keď nám bolo desať rokov. Mesiac sa nás bude pýtať, kedy a v čom sme šťastní.

Politická scéna: Blázon, Pustovník, Veža

Veľmi podobná kombinácia nám vyšla aj minulý mesiac. Na scéne bude panovať chaos akoby nik nevedel, kde vlastne patrí. Odchádza stará garnitúra za veľkého hromobitia, starí politici sa tvária dôležito, hoc ich už nik neberie vážne, napriek demonštráciám. Z mnohých sa stanú hraboši a budú sa snažiť uchmatnúť si, čo sa len dá. Zažijeme hromadné odvolávania. Nečakane sa odhalí stará kauza, v parlamente vypukne škandál a mnohí budú braní na zodpovednosť. Karty naznačujú, že minulosť už mala odísť. Veľmi prekvapí totálna arogancia jednej osoby. December tu bude o oddeľovaní pliev od zrna. Z politikov niekto nečakane zomrie. Najviac problémov budú mať politici s justíciou. Navonok tu bude snaha zavádzať a riešiť veci, ktoré sa nás netýkajú.

Ekonomika, peniaze: Lev, Láska, Panovníčka /v reverze/

Vidím tu pád amerického trhu, hlavne ťažkosti s nemovitosťami a pád eura. Ťažkosti spôsobí poľská krajina, ukazujú sa v tejto súvislosti problémy s poľnohospodárstvom. Budeme sa tváriť, že je všetko dobre, len nás čaká nie ľahké rozhodnutie, či ísť cestou západu alebo východu. Karty hovoria, že smerom na východ je sila a stabilita, na západ úpadok a stagnácia.

Zdravie: Božie súdy, Veľkňaz, Veľkňažka

Počasie bude slušné a tým aj zdravie vychádza pozitívne. Dočkáme sa prekvapenia v alternatívnej medicíne v spojení s vedou. Prebehne veľká kontrola liekov. Problémy môžu mať astmatici a fajčiari. V podstate sme vytiahli ochranné karty, takže ak ľudia nebudú vyslovene hazardovať so zdravím, nemali by sa vyskytnúť problémy.

Láska: Spravodlivosť, Voz, Slnko

Tento mesiac vyžaduje, aby sme boli čestní sami k sebe. Vo vzťahoch by sme si mali urobiť poriadok, vyvarovať sa domýšľavosti. Nebuďme vo vzťahu iba zo slušnosti. Každý vzťah prejde prerodom, v každom sa objavia nové situácie. Najdôležitejšie však bude naše vnútorné rozhodnutie. Ľudia, ktorí sa majú radi a vyjdú si niekde von, budú spolu šťastní, preskočí medzi nimi nová iskra. Na druhej strane sa ale treba zbaviť takých vzťahov, ktoré nás netešia. Nemusí vždy ísť o rozchod či rozvod, tento čas je ideálny na prehodnotenie a súčasne na prijímanie všetkého nového, čo nás vo vzťahoch obohatí.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 12659   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE