ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 123 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 20. septembra do 25. októbra 2014, časť II.
@ veštenie -> tarot     24.9. 14, 12:29

Zdravie: Lev, Panovníčka, Božie súdy

Nasledujúce obdobie praje zdraviu, začnú sa vyzdvihovať prírodné spôsoby liečenia, preferovať zdravý životný štýl. Veľmi bude záležať na tom, v akej psychickej pohode sme. Z psychy by sme mali vylúčiť obavy a strachy. Zlepšenie vitality ale od nás chce pohyb, prechádzky v prírode, rodinné stretnutia tak isto v záhradách. Pozornosť by sme mali venovať najmä srdcu, snažiť sa vnímať všetko pekné, Venuša nám praje. Výborné obdobie na počatie deťatka. Objavia sa lieky na onkologické ochorenia a na doteraz neliečiteľné choroby.

Láska: Obesenec, Miernosť, Slnko

Vrátim sa k úvodu. Aj vo vzťahoch sa bude oddeľovať dobré a zlé. O prvej karte sa hovorí, že patrí medzi najzáhadnejšie. Stagnáciu ale aj vnútorný vývoj, zmenu životného štýlu. Neriešme nezhody hádkami a nenechajme sa do nich vtiahnuť. Zvážme a múdro, ale aj so srdcom, čo nám vzťah dal a bez unáhlenia sa rozhodnime ako ďalej. Obesenec spolu s miernosťou dáva šancu na niečo nové vo vzťahu. Je to akoby alchymista vytváral z olova zlato. Ak aj bolo niečo menej stabilné, ale ľudia majú v sebe dostatok lásky, môže sa tento stav zmeniť na pevné puto – zlato. Ľudia by mali pochopiť, že každý z nás je iný a ak to budú akceptovať, začnú byť šťastní. O tom hovorí tarotová karta Miernosť. V tomto období zvažujte svoje kroky tak, ako keď alchymista pridáva jednotlivé ingrediencie. Rozvážnosť vás privedie ku šťastiu a ešte mi prišla na um rozprávka o Mrázikovi. O Nasti, ktorá nežiadala nič a dostala všetko.Eliška si Vás dovoľuje spolu s pánom Dr. Kafkom pozvať na seminár Si Víla  v pozvánke sa píše:

Chcete prebudiť v sebe vitálnu energiu a stať sa neodolateľne krásnou? Chcete naštartovať premenu svojho tela a stať sa inšpiráciou pre partnera? Chcete sa naučiť zvládať stres? Príďte na relaxačny pobyt a zažijete nepoznané...Priblížte sa svojim túžbam a snom. Zvýšite si svoju sebaúctu, dôstojnosť a ženskú energiu. Termín: 10. - 12. október 2014  (piatok až nedeľa) Miesto:  Hotel BONUMS Belušské Slatiny www.bonums.sk (7 km od Púchova) Lektori: Dr. Igor Kafka, PhD., Mgr. Ľubomír Soľák, Ing. Jozef Čop a špeciálny hosť pani Eliška Vysloužilová

Prevedieme vás zážitkovými meditáciami na harmonizáciu vášho bioenergetického poľa a čakier. Naučíte sa spájať s energiami prírody. Zažijete bubnovanie pri zvuku etnobubnov. Relaxačný pobyt pre ženy vrcholí tancom Víly pri sviečkach a vôni exotických kadidiel.

informácir na tel: 0948 12 10 63
mail: analyzaaury@gmail.com

www.analyzaaury.sk/20-Relaxacny-vikendovy-pobyt-pre-zeny-so-seminarom.html

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 13821   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE