ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 120 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 20. septembra do 25. októbra 2014, časť I.
@ veštenie -> tarot     24.9. 14, 05:35

Priatelia, viem, že ste čakali na výklad pani Elišky, silná viróza mi nedovolila prepísať z diktafónu jej prognózy v termíne a aby ste niektoré informácie dostali včas, dám výklad v dvoch častiach, tak ako stihnem Katka B.

Všeobecné tendencie: Veľknažka, Diabol, Smrť

Môžeme sa na to pozerať ako na vplyv Mesiaca, Saturna a Marsu. Z hľadiska pôsobenia energií ide o veľmi silné obdobie. Tlak okolností bude vplývať bez výnimky na každého. Bude treba odstrániť všetko staré a zbytočné. V bežnom živote to pocítime tak, že budeme mať snahu zbaviť sa všetkých nepotrebných predmetov, šiat, slovom zbytočností a starín. Lenže to isté sa bude diať aj na vyššej úrovni. Budeme sa musieť zbaviť aj obťažujúcich vzťahov a nepustiť do svojho života tých, ktorí sú negatívni. Ľudia akoby sa rozdelili do dvoch táborov a stred sa vytratil. Tí múdri, citliví, úprimne veriaci a na vysokej duchovnej úrovni na jednej strane a na druhej agresívni, egoistickí, neprajní a hlúpi. Medzi zlom a egoizmom a láskou, duchovnosťou nastane boj, Saturn začne tlačiť na zodpovednosť. Východiskom je nereagovať odplatou. Poviem príklad. Počas nežnej revolúcie študenti dávali ozbrojeným zložkám za ich štíty kvety. To bol ich odpor, reagovali nenásilím. Agresivita, tvrdosť a veľké ego bude útočiť na láskyplných ľudí. Bude sa to naozaj diať všade, vo všetkých oblastiach života - jediné čo pomôže, nevracajte naspäť zlo. Prajte si z celej duše, z celého srdca mier a pokoj. Modlite sa zaň ako viete ale úprimne. Tieto energie zasiahnu najmä mladých ľudí. V tomto ťažkom období sa nenechajte zavliecť do hádok, všakovakých hier, machinácií a nečestného konania. Intrigáni vás budú pokúšať, nedajte sa nimi zviesť, kráčajte pokojne, s láskou. Mnohí sa budú naozaj snažiť víťaziť pomocou temných, negatívnych síl, ale ak si vnútro vyplníte láskou, nedotknú sa vás. Je na každom z nás, či sa necháme vtiahnuť do zloby, fanatizmu, egoizmu, alebo pôjdeme tichou, pokojnou cestou nenásila.

Politická scéna: Voz, Svet, Blázon 

Divadelné predstavenie a pôjde o tragikomédiu, neskôr už len o komédiu. Z nejakej príčiny sa odložia všetky štátne veci, možno bude vyhlásený štátny smútok, alebo sa vyskytnú nečakané udalosti v cudzine. Na základe úplne novej, nečakanej situácie bude potrebné niečo urýchlene riešiť, javí sa, že to povedie k lepšiemu. Ani nebudeme vedieť ako a budeme hovoriť o šťastí, a tak urobia aj politici. Spätne to budeme považovať ako dobrý krok. Vláda sa bude musieť zaoberať emigrantmi.

Ekonomika: Panovník, Veža Hviezda

Nadchádzajúce obdobie by som prirovnala k situácii človeka, ktorý stratil peňaženku aj s dokladmi, alebo ho o veci okradli a na druhý deň ich nájde, alebo na inkriminovanom mieste sa mu všetko objasní. Vidím tu veľký prepad burzy v najsilnejšom štáte a objavia sa peniaze alebo mena, ktorá sa doteraz tajila. Šok z noci do rána a aj pre našu krajinu. Vo finančnom sektore môžeme očakávať veľké zmeny – karty ukazujú na 16. - 17. októbra. Na našu ekonomiku budú vplývať problémy s energetikou a vidím tu haváriu na plynovode. Posledná z kariet ale hovorí o nádeji do budúcnosti a aj to, že Slovensko všetky tieto katastrofy v konečnom dôsledku zvládne.

/ Pokračovanie zdravie a láska zajtra

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 16670   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE