ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 120 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 20. augusta do 20. septembra 2014
@ veštenie -> tarot     19.8. 14, 10:15

Všeobecné tendencie: Diabol, Voz, Smrť

V tomto období bude každý z nás vystavený konfrontáciám za chyby, ktoré spravil v uplynulom období. Tieto energie nás chcú naučiť zodpovednosti. Budú sa diať silné, nepredvídateľné veci, silne emocionálne podfarbené. Tento čas ale ponúka opustiť vzorce chybného správania a zbaviť sa takých necností ako napríklad nenávisť, chamtivosť, zloba. Inak povedané, prichádzajúce obdobie nám dáva šancu zmeniť sa, očistiť sa od karmických programov a začať nanovo - zastihne nás veľmi veľa zmien. Vidím tu aj atentát na významného človeka, ktorý tak isto spustí zmeny doma i vo svete. Mali by sme si uvedomiť, že každý sa musíme zmeniť /transformovať/, aby sme vedeli prežiť. Šanca zvládnuť úlohy je veľká.

Politická scéna: Hviezda, Láska, Koleso osudu

V politike sa začnú vyjasňovať staré kauzy. Prichádza nádej, že aj politický život sa otočí k lepšiemu. Významnú a pozitívnu úlohu zohrá hlava štátu, aj vďaka nej krok po kroku sa zvýši v národe vzájomnosť a vzrastie pocit súnaležitosti. Politická hviezda prispeje k tomu, že konečne veľa rozhodnutí bude v prospech ľudu.

Peniaze, ekonomika: Veža, Veľkňažka, Blázon v reverze

Karty naznačujú, že to čo sa týka peňazí alebo ekonomiky, akoby sa zrútilo. Nastane chaos, zmätok. Spokojní budú tí, čo nič nemajú, lebo nič nestratia - horšie na tom budú majetní. Finančná situácia bude naozaj alarmujúca. Slovensko predsa len nebude v tak zlej situácii ako krajiny, ktoré sú bohaté. Príde zákon, ktorý razantne potlačí exekúcie. Celé obdobie bude naozaj bláznivé ako na nepokojnom oddelení psychiatrie.

Zdravie: Veľkňaz, Svet, Panovníčka

Požehnané zdravie. Odídu iba duše, ktorých čas sa naplnil. Zdravie vo všeobecnosti bude výborné. Radila by som iba dostatok oddychu, zdravú stravu, jesť čerstvé ovocie a zeleninu, ktorá dodá telu potrebnú vitalitu.

Láska: Spravodlivosť, Striedmosť, Pustovník

Obdobie praje múdrosti a súdnosti vo vzťahoch. Vzťah si treba užívať a nezaťažovať ho neustále riešením hlavne uplynulého obdobia. Čas praje pokojným rozhovorom, práci na spoločných veciach. Tí, ktorí zo vzťahov nerozumne vycúvali, majú šancu sa vrátiť. Treba však byť čestný a priznať si chyby, ktoré sme spravili. Naučme sa používať aj vo vzťahoch slová prepáč, odpusť. Aj vzťahy, ktoré sa včera javili ako pred rozpadom, môžu práve teraz prejsť zaujímavým vývojom. Veľmi dôležité bude naozaj udržiavať rovnováhu, pokoj, ústretovosť. Bude to výnimočný mesiac pre mnohé páry.


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 13010   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE