ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 122 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 20. júla do 20. augusta 2014
@ veštenie -> tarot     17.7. 14, 04:47

Všeobecné tendencie: Voz, Pustovník, Diabol

Tento čas nás posunie veľmi dopredu. Je zaujímavé, že veľa ľudí bude hľadať útechu a hlavne pokoj vo viere. Nečakaný posun v duchovnej oblasti. Bude to na základe nedobrých informácii /Diabol/, ktoré k nám budú prichádzať z vonku. Bude to čas, kedy si budeme hľadať vzhľadom na udalosti prichádzajúce pravdepodobne zo zahraničia, svoju cestu, svetlo, nádej. Každý z nás bude prehodnocovať svoj život, ale nebojme sa budúcnosti, o 9 mesiacov bude všetko inak. Budeme vystavení mantinelom agresivity a utiahnutia sa do seba. Všetci však pocítime potrebu oddychu. Rešpektujme signály tela, ak sa cítime unavení, musíme si oddýchnuť, ak cítime potrebu dlhšieho spánku, dajme šancu telu i psychike si oddýchnuť a pospime si. Budeme vystavení návalom energií, a tak ešte raz moja rada: Počúvajme svoje telo. V tomto čase neriešme konflikty, pretože by sme ich nevyriešili dobre, iba by sa ešte viac zamotali.

Politická scéna: Miernosť, Lev, Slnko

V Politike hlava štátu /Lev/ pôsobí veľmi pozitívne akoby vyvažoval energie. Nič veľmi závažné, až na jedno mimoriadne zasadnutie sa nestane. Vystúpi hlava štátu a veľmi pozitívne. Obľúbenosť pána prezidenta medzi ľuďmi sa ešte zvýši.

Ekonomika, Peniaze: Mág, Smrť, Panovníčka

Z diaľky k nám prichádzajú správy, Mág si však aj s ťažšími situáciami poradí. Niektoré krajiny sa budú dožadovať vo finančníctve zmien a akoby vo vzduchu visela nejaká závažná zmena, tá sa však do polovičky augusta nestane. Koncom spomínaného obdobia bude viac tvorivosti, k slovu sa dostane estetika. Pozitívne obrátky možno očakávať až v druhej polovičke augusta. Znovu spomeniem pána prezidenta, ktorého múdre rozhodnutia pomôžu aj ekonomike.

Zdravie: Veľkňaz, Zamilovaní, Veža

Karty radia múdro pristupovať k zdraviu. Obdobie je vhodné na prevenciu a diagnostiku. Ak máme nejaký problém, nemali by sme váhať navštíviť odborného lekára a nechať si stanoviť diagnózu. Pozor na pokožku a úrazy. Zvýšené množstvo nehôd reálne hrozí.

Láska: Blázon, Mesiac, Hviezda

Veľmi zvláštna zostava kariet hovorí, že sme vo veľmi náročnom emocionálnom období, kedy city zaletia až do plačlivého, depresívneho extrému. Riešiť vzťahy teraz nie je dobré. Vo vzťahoch sa prejavuje chaos a viac by sme si uškodili ako pomohli. Jedine čo nám pomôže, je pozrieť sa na veci s úsmevom, optimisticky, s vierou, že bude lepšie. Predstavte si, že ste v hmle, ale viete, že aj tá raz pominie. Tak je to aj s problémami s láskou. Všetko sa raz rozjasní. I tak je možné, že na povrch sa dostanú staré tajomstvá, ale prosím, teraz neriešte. Veľa konfliktov a negatívnych emócií môže vzniknúť pod vplyvom alkoholu. Karty radia vyhnúť sa alkoholu a drogám, ktoré nie sú dobrým radcom a problémy len prehĺbia. Je tu i karta Hviezda a tá znamená nádej i východisko.


Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 14205   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE