ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 130 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na obdobie 05.02. až 05.03. 2014
@ veštenie -> tarot     5.2. 14, 04:42

Na výklad sme použili parížsky tarot a všetky karty, teda aj Malú arkánu.

Všeobecné tendencie:

Začne sa v nás prebúdzať jar, na krátko sa oteplí a zmocní sa nás pocit niečo prerábať, stavať. Tarot nás však upozorňuje, aby sme prehodnotili financie a dali si do poriadku všetky úradné a finančné záležitosti. Predídeme tak mnohým nepríjemnostiam. Citliví jedinci pocítia, že veci sa pomaly začínajú uberať k lepšiemu. Prvou kartou je Kráľ mečov a ten jednoznačne hovorí o rozumovom prístupe k riešeniu všetkých situácií a urobení si nadhľadu nad prebiehajúcimi situáciami. V prvom rade je potrebné riešiť ekonomické záležitosti. Ďalšie karty nás pobádajú k starostlivosti o vlastné telo. Dbajme o dostatok pohybu, vitamínov, prísun čerstvého vzduchu. Nezanedbávajme ani duševnú hygienu. Ak sa aj koncom mesiaca vyskytne napätie, budeme ho lepšie znášať, ak budeme v dobrej kondícii a problém sa nám podarí zvládnuť. Možno očakávať ochorenie, ktoré k nám príde z vonku, snažme sa preto imunitu zvýšiť.

Politická scéna:

Žiaľ, v tomto mesiaci môžeme očakávať veľmi deštruktívnu atmosféru, najmä všetkého, čo je späté s minulosťou. Je tu naznačená aj násilná smrť politika /9 mečová a 3 mečová/. Hrozí rozpad starých strán. Na scénu prichádza mladý muž a zožne veľké ovácie. Čím viac sa starí politici budú medzi sebou hádať, tým víťaznejší bude jeho príchod. Možno očakávať „bezvládie“ a vidím tu nástup mladej generácie. Medzi ľudom začne stúpať eufória tak ako v 90-tych rokoch a bude snaha doriešiť to, čo sa zanedbalo. Onen mladý muž sľubuje najmä zamestnanosť, lepšie ekonomické podmienky a vlieva do ľudí nádej.

Financie:

Podľa kariet akoby vo financiách prebehlo zatmenie slnka. S najväčšou pravdepodobnosťou, podľa tarotu, nerovnováhu na svetovej burze spôsobí vojenský zásah v niektorej krajine. Naše bankovníctvo je stabilné, ale predsa len sa aj jeho táto situácia dotkne. Karta číslo XIV hovorí o tom, aby sme bolí skromní. Míňajme v nasledujúcom období len na to, čo naozaj nevyhnutne potrebujeme – na základné veci. Tarot aj radí urobiť si menšiu zásobu potravín ako cestoviny, múka, ryža, cukor. Vo februári sa za zatvorenými dverami bude riešiť otázka dôchodkov, nová reforma by sa mala objaviť o 6 rokov. Tarot jednoznačne odporúča míňať len na to, čo potrebujeme. Lapidárne povedané, ak elektrina veľa stojí, zapáľme si sviečku.

Zdravie:

Február sa prezentuje ako súmračný mesiac. Aj keď na prvom mieste budú zlomeniny, druhým závažnejším problémom bude pocit straty energie a s tým súvisiace stavy depresií. Psychiatrie budú preplnené, lebo sa zhoršia aj iné duševné choroby, skryté vypuknú. Tarot radí urobiť všetko tak, aby sme si dodali optimizmus, obklopili sa veselými farbami, z vonných olejov dýchali bergamot, obliekali sa do mäkkých príjemných látok, endorfíny zvyšuje aj telesná aktivita, takže aspoň absolvovanie prechádzok, síce opatrne, aby sme nespadli, ale v každom prípade si „vyvetrali“ hlavu čo najčastejšie.

Láska:

V láske to bude veľmi zvláštne, ale v každom prípade o komunikácii. Každý by si mal napísať na papierik, čo očakáva od partnera alebo daného vzťahu. Ak si to prečítate, zistíte, že všetko to nosíte v sebe, tak na čo to isté žiadať od partnera? Na druhej strane tarot odporúča povedať partnerovi čo chcete a čo si neželáte, a to veľmi otvorene, i keď karta Mág radí diplomaticky. Ak dáme zo srdca preč všetky tie nánosy a bolesti, naše srdiečko sa stane jemnejšie. Pravda, najprv si sami v sebe musíme ujasniť, čo vlastne chceme. Tak isto je potrebné vedieť počúvať a dať aj partnerovi šancu, aby mohol povedať svoj názor. Iba otvorená, kultivovaná debata môže vzťah obohatiť. No najdôležitejšie zo všetkého je odpustiť, radi tarot.

 

Kontakt: 0914 104 689

 

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 19985   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE