ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 116 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Astrológ Peter Mišík: Čaká nás ťažký rok, I. časť
@ veštenie -> astrológia     8.1. 14, 04:43

Výklad celoročného horoskopu ponúkame od popredného slovenského astrológa Petra Mišíka

V prvom rade si na mape horoskopu všimneme neuveriteľne uzatvorený kvadrát. /Na spomínanej mape sa objavil vpísaný štvorec do kružnice ako spojnica medzi planétami./ Kvadrát znamená obrovské ťažkosti idúce z rôznych strán, dotýkajúce sa všetkých ľudí. Budem konkretizovať:

Slnko je v konjunkcii s Merkúrom a Plutom a to dáva trvalé pnutie, nedostatok relaxácie. Stále prichádza čosi, pred čím si treba dávať pozor. Ľudia budú stále v strehu a aj preto v strese. Slnko je navyše v konjunkcii s Mesiacom, ovplyvňuje teda aj citovú sféru a rodiny. Celá konštelácia dáva chladnokrvnosť až bezcitnosť v konaní s najbližšími, ale i v spoločnosti. Bezcitnosť nás bude sprevádzať po celý rok 2014.

Ako som povedal, chladnokrvné a bezcitné jednanie medzi ľuďmi a so záležitosťami pre ľudí. Všetky spomínané planéty sú v znamení Kozorožca. Kozorožci predstavujú štátnu správu. Vieme teda, že štátna správa sa bude správať egoisticky, nebude ústretová, naopak, bude gniaviť a bude s nami „cvičiť“. Tieto štyri planéty sú v kvadráte, v neharmonickom postavení s Uránom v Baranovi. Urán spôsobuje náhle zmeny, katastrofy, nešťastia, ktoré prichádzajú nečakane, rýchlo odznejú, ale zanechávajú negatívne spomienky na celý život. Na druhej strane máme Mars vo Váhach a teda v kvadratúre na spomínané planéty. Spôsobuje nehody, podráždenosť. Symbolizuje armádu, ozbrojené zložky. Ak ľudia začnú hovoriť o policajnom štáte, nemôžeme sa čudovať. Mars obmedzuje všetky planéty v Kozorožcovi.

Jupiter v Rakovi je v opozícii so Slnkom, Mesiacom i ostatnými planétami v konjunkcii. To sú financie, ale tiež dobro ľudí. Táto opozícia vyjadruje, že nikoho nezaujíma, že chcete byť šťastní, spokojní. Jupiter v Rakovi hovorí o tom, že tí, ktorí budú uzatvorení vo svojej domácnosti sa uzatvoria aj pred vonkajším svetom, nebudú si všímať silné turbulencie „za dverami“. Rodina a súdržnosť rodiny je jeden z veľmi silných pilierov, ktoré síce bude narúšať nedostatok peňazí, nariadenia štátnej správy, ale rodina predsa len bude v tomto kalendárnom roku najsilnejšia. V prvom polroku platí to, čo som povedal, na sto percent. V druhej polovici bude aj rodina trochu naštrbená, lebo vonkajšie tlaky budú veľmi silné. Naštrbená bude tým, že aj tam sa začnú prejavovať intenzívne príkazy, riadenie, netrpezlivosť. Dobráci nebudú mať možnosť seba realizácie a budú sa musieť prispôsobovať.

Silne sa tento vplyv prejaví trebárs v zdravotnej oblasti, sú tu chronické choroby, mnohé so zvláštnym priebehom a vyskytnú sa aj nové, neobvyklé. Pluto, ktoré je v konjunkcii so Slnkom, nedáva dostatok relaxácie a vážne psychické traumy, pesimizmus, depresie. Veď je tu ovplyvnený aj Mesiac, teda emočná zložka a aj Merkúr, teda logika a uvažovanie.

Takýto ťažký kvadrát je veľmi zriedkavý. Za to množstvo rokov, čo robím horoskopy, som sa s takým niečím ešte nestretol, a teda a j s takým negatívnym výkladom na celý rok.

/pokračovanie zajtra/


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 21399   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE