ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50173

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 113 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: IgsizhevGog

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na rok 2014
@ veštenie -> tarot     5.1. 14, 06:47

Všeobecné tendencie: Slnko, Pustovník, Smrť

Skôr ako sa začnem venovať tarotovému výkladu, chcela by som pútnikom popriať do Nového roka všetko dobré. Už koncom januára sa “otvorí“ čínsky rok dreveného koňa, ktorého charakterizuje smelosť, tvorivosť, idealizmus, ale aj súťaživosť. Budeme vyhľadávať spoločenské udalosti a pozornosť zameriame najmä na sociálnu oblasť a politické otázky. Drevený kôň je trpezlivý a veľmi empatický a práve atmosféra týchto vlastností by nás mala sprevádzať.

Karty nám hovoria, že tento rok sa ponesie v znamení výnimočných a veľmi pozitívnych udalostí. Uskutoční sa celý rad stretnutí mimoriadnych osobností tohto sveta. Na celkovú atmosféru bude vplývať aj celosvetové stretnutie športovcov. Veľa svetla začne prichádzať z krajín s prastarou kultúrou, zo starých civilizácií k nám budú prichádzať posolstvá so starými múdrosťami a pravdami, ktoré sme už vytesnili a uložili kdesi na dno svojho vnútra. Tento rok nás preoseje. Rozdelí ľudí na veľmi materialisticky založených, odtrhnutých od prírody, ktorým sa nebude dariť tak ako doposiaľ, akoby v nových energiách nedokázali fungovať, pretože ich budú spaľovať. Naopak tí, čo sú spojení s prírodou a duchovnom, si budú tento rok pochvaľovať. Karta Pustovník /znamenie Panny/ pripomína, že by sme mali začať s analýzou svojho vnútra. Pozrieť sa s precíznosťou Panny na veci, ktoré sme ukryli v hĺbke duše, zistiť prečo sme chybili a čo urobiť, aby sme sa im vyvarovali. Potom, keď nájdeme príčiny nedostatkov, všetko uzatvoriť a začať nový život. Budeme s nimi ešte konfrontovaní, ale poučení budeme vedieť, ako situácie zvládnuť inak, možno netradične. Špekulácie nás však môžu pripraviť o všetko. Treba si uvedomiť, že stará éra odchádza, padne. Udalosti v septembri a októbri prinesú do nášho života veľa svetla, poznania, nádeje a vyjasnenia. Mnohým chudobným sa začne dýchať ľahko, mnohí bohatí skrachujú. Bude to zaujímavý a na psychiku náročný rok. Svetlo nás bude nabádať k pružnosti, k priznaniu si viery, presvedčenia a nádeje. Karta Smrť znamená premenu, transformáciu a znovuzrodenie a k tomu bude musieť prispieť na svojej úrovni každý sám.

Politická scéna: Veža, Panovník, Obesenec

Táto zostava kariet našepkáva, že vláda to bude mať ťažké, že systém sa zrúti. Všetko staré, skostnatené musí odísť. Čo bolo do Veľkej noci stráca na sile. Kto má moc pocíti, že ju stráca. O tom, ako všetko dopadne, rozhodnú ľudia - nastanú na politickej scéne veľmi ťažké a zložité časy. Okolo Veľkej noci zaznejú z úst političky alebo hovorkyne arogantné a lživé slová, ktoré ľudí pobúria a vyprovokujú ich k protestom. Začnú sa však riešiť aj veci z 90. rokov, ktoré zostali zametené „pod kobercom“. Situáciu sa bude snažiť využiť jeden muž, ktorý sa začne dostávať k moci a až vtedy ľudia odhalia, čo je zač. Každý zainteresovaný pochopí, že veriť slepo nemožno. V tomto období treba striehnuť na emócie, držať ich pod kontrolou a ani sa nezaradiť do stáda. Tak ako ľudia pristúpia k politike, tak sa budú mať nasledujúcich 12 rokov.

Ekonomika, peniaze: Milenci, Spravodlivosť, Svet

Ako sa rozhodne ľud politicky, tak sa budeme mať ekonomicky. Keď začne vládnuť zdravá vláda, bude sa nám dariť. Mimoriadne dôležité budú zmluvy so zahraničím. Prijateľná a zdravá vláda pre zahraničie je zárukou dobrých zmlúv. Tak ako teraz vnímame chudobu, po dvoch rokoch sa situácia obráti pozitívne na úspech a stabilitu a zvýši sa úroveň aj najchudobnejším. Dobré zmluvy sa črtajú s Nemeckom, ale aj Ruskom.

Zdravie: Mesiac, Koleso osudu, Panovníčka

V tejto oblasti dochádza k veľkým zmenám. Môžeme očakávať nový liek na cukrovku a onkologické ochorenie, ale na trhu sa objaví aj dlho utajovaný liek. V medicíne pocítime návrat k prírodným liečivám a postupom. Objaví sa škandál známej farmaceutickej firmy, ktorý ju donúti odísť z trhu. Príliv nových energií nevydržia mnohé duše ťažko chorých. Ten tlak jednoducho nevydržia. Na Zemi sa objaví veľmi agresívna epidémia – možno už zabudnuté ochorenie z minulosti, do tej miery, že územie budú musieť celkom izolovať a vyžiada si väčší počet mŕtvych. Karty nám hovoria, že ak si chceme zabezpečiť dobré zdravie, musíme sa orientovať na žalúdok, teda na zdravú stravu bez chemikálií, ďalej sa starať o emocionálnu vyrovnanosť, cvičiť, alebo robiť dlhé prechádzky a snažiť sa byť čo najdlhšie v prírode. Zdravie máme vo svojich rukách.

Láska: Blázon, Rovnováha, Sila

Aj v láske nastávajú prerody, Tí, čo majú odlišné názory, nezostanú pri sebe. Vzťahy bez tolerancie nevydržia. Láska bude pripomínať alchymistický proces. Veľký vplyv na ňu bude mať dianie vonku. Vonkajší vplyv lásku buď rozdrobí na malé čiastočky, ktoré sa úplne rozplynú, alebo naopak ich pretaví do zlata, a teda urobí ich ešte pevnejšími. Vlastne sa teraz prejaví podstata každého vzťahu, jeho základ. K pravej láske patrí aj vášeň a bez sexuálneho súladu sa tak isto láska rozplynie. Ľudia, ktorí chcú žiť v láske, by mali spolu veľa hovoriť, neuzatvárať sa. Hovoriť pokojne, riešiť veci bez hnevu. Všetko, čo máme v sebe dnu, musí ísť von, inak sa vzťah neudrží. Ľudia, ktorí sa ľúbia, by mali spolu aj niečo vytvárať.

Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23664   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE