ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 109 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 24. do 30. marca 2014 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     24.3. 14, 04:08

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v trigone so Saturnom v znamení Škorpióna, v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Jupiterom v znamení Raka a v konjunkcii s Uránom v znamení Barana. Merkúr je v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom tiež v znamení Rýb a v trigone s Jupiterom. Urán je v kvadráte s Plutom a Jupiterom. Jupiter je v opozícii s Plutom. Venuša je vo Vodnárovi a je v kvadráte so Saturnom a v trigone s Marsom v znamení Váh. Neptún je v trigone s Jupiterom. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v pondelok a Nov v nedeľu. Konštelácia planét vytvára podozrievavosť, skryté nepriateľstvá a nespokojnosť.

Pondelok: Mesiac je v poslednej štvrti o 2.46 hod. a je v znamení Kozorožca v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Uránom a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na chrbticu a pokožku. Pozor na podvody a klamstvá.

Utorok: Mesiac o 23.39 hod. vstupuje do znamenia Vodnára, kde je vládca Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle. Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v opozícii s Jupiterom. Negatívna konštelácia nepraje čestným osobám.

Streda: Mesiac v znamení Vodnára po zdravotnej stránke vplýva na kolená a nohy. Odpočívame v polohe s nohami položenými vyššie než je hlava. V priebehu dňa si vyberáme aktivity, pri ktorých nestojíme dlho na nohách a pohybujeme sa.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou, v trigone s Marsom a v kvadráte so Saturnom. Darí sa v láske, v ovplyvňovaní širšej verejnosti na úkor dobrých vzťahov so staršími osobami. Šport a fyzický pohyb má celý deň zelenú.

Piatok: Mesiac o 1.11 hod. vstupuje do znamenia Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a v trigone s Jupiterom. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom nachádzajúci sa vo vodnom živle a podporujúci intuíciu a podvedomé vnímanie.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a v trigone s Jupiterom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, lymfatické žľazy a precitlivelosť. Nezveličujeme problémy! Viac relaxujeme a meditujeme.

Nedeľa: Mesiac o 20.45 hod. dosahuje nov a je o 3.54 hod. v znamení Barana. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto, ktorý mu dáva geniálny vplyv. Nachádza sa v ohnivom živle a prejavuje sa tvrdohlavosťou.


Kontakt: 055 / 62 517 10 

Foto: Marek Bednář


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 26441   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE