ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 113 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Čo hovoria hviezdy o budúcom prezidentovi Ivanovi Gašparovičovi?
@ veštenie -> astrológia     17.5. 04, 01:52

Peter Mišík

Vo voľbách sme si za prezidenta zvolili Ivana Gašparoviča. Astrológa Petra Mišíka sme sa preto opýtali, čo o tejto osobnosti možno povedať z pohľadu astrológie.

Pán Gašparovič sa narodil sa 27.3. 1941 v Poltári. Údaje som čerpal z Teletextu, ale žiaľ nemám k dispozíciu hodinu narodenia.

Slnko má na 6. stupni Barana, mesiac na prvom stupni a Venušu na 0 stupni Barana. Takže tri planéty vytvárajú konjunkciu. Táto konštelácia dáva veľmi silnú povahu, osoba vie ísť za svojim cieľom tvrdo a presne vie čo chce. Malou nevýhodou môže byť, že sa, nevie až natoľko prispôsobiť, ale zasa na druhej strane spôsob chcenia a vôľový prejav je vždy ovplyvnený Venušou a Mesiacom, teda jemnejšou stránkou povahy a láskavosťou. Táto veľmi priaznivá konštelácia dáva punc každej jeho činnosti a môžeme ešte povedať, že je podstatne citlivejší, než ako pôsobí navonok.


O Venuši sa hovorí, že je malým šťastím, zjemňuje, kultivuje ako sa to prejavuje u pána Gašparoviča?

Takto postavená Venuša spôsobuje, že on sám má rád prirodzené vystupovanie, prírodu a naturalizmus a nemá rád pretvárku a faloš. V spoločenských kontaktoch mu veľmi pomáha práve Venuša. Vonkajší prejav teda naozaj bude jemný a kultivovaný. Dobre situovaná Venuša mu pomáha navyše ovládať sa v najťažších chvíľach a veľmi náročných situáciách.

Akú vypovedaciu hodnotu má konjunkcia Slnka a Mesiaca?

Je to silná konštelácia a dáva vždy vyšší typ osobnosti, na ktorý sa dá spoľahnúť.

Pri jednom z výkladov ste mi spomínali, že opozícia Mesiaca a Slnka prezrádza, že osobe nemožno celkom veriť. Má ju zo známych ľudí niekto v horoskope?

Má. Protikandidát pána Gašparoviča vo voľbách.

Čo možno usúdiť z troch planét umiestnených v Baranovi?

Vždy bude schopný niečo začať, dobre fungovať pri zrode vecí. Tým, že Slovensko vstupuje do EU a pán Gašparovič sa ocitol na začiatku nového trendu, je to dobrá voľba. Vyzerá to tak, že osud nám ho naozaj doprial. Ťažkosti bude vedieť prekonávať so svojou tvrdohlavosťou a šarmom. Slnko má, a teda i Venušu a Mesiac v trigóne s Plutom. Pluto je vyššia moc, ktorá ho chráni pred katastrofami a nehodami, slovom pred tým najhorším. Možno ani on sám nevie, že má troch anjelov strážnych.

Mohol by si stručne o ostatných planétach?

V slabej opozícii má Neptún, ten je na 26 stupni v znamení Panny, čo poukazuje na to, že vo vnútri, v podvedomí má rozpor. Vnútorná duchovná stránka akoby sa uberala do prava a fyzická opačne. Nemožno od pána Gašparoviča napríklad očakávať, že by sa stal výborným cirkevným hodnostárom, spasiteľom ľudstva. Na duchovnej úrovni určite nebude nasledovať žiadneho mučeníka. Neptún tiež varuje, že sa nemá spoliehať na intuíciu, musí sa držať reality a byť čo najtrpezlivejší.

V znamení Býka má Jupiter v konjunkcii so Saturnom a je tam aj Urán, čo signalizuje na občasný nepokoj v materiálnej oblasti a aj na sklon k pôžitkárstvu. Pri súčasných tranzitoch je to ale výborné, podporu dostáva od tranzitujúceho Jupitera. Uvedená konštelácia naznačuje veľkú ústretovosť voči mladým ľuďom, ktorých bude podporovať a ich záujmy a ochraňovať. Problémy mu však môže spôsobovať starnúce Slovensko. Rád bude propagovať prírodné krásy svojej krajiny, ale nebude rád ak do jeho práce bude zasahovať duchovenstvo.

Jeho schopnosť presadiť sa vidieť na Marse v znamení Kozorožca. I toto postavenie naznačuje, že úspechy k nemu prichádzajú cez trpezlivosť. Do septembra tohto roku ho čakajú veľmi ťažké úlohu, pretože je to obdobie prispôsobovania sa. Bude musieť obmedziť svoju priebojnosť a chuť presadiť sa niečím novým. Toto obdobie sa končí až začiatkom októbra. Výrazne nadpriemerné obdobie sa u neho črtá v roku 2006, najmä v druhej polovici. Vtedy sa mu bude extrémne dobre dariť.Katarína Bednářová
Foto: Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 4483   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE