ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50173

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 115 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: IgsizhevGog

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Eliška Vysloužilová: Tarotový výklad od 10. októbra do 15. novembra 2013
@ veštenie -> tarot     13.10. 13, 05:57

Všeobecné tendencie: Mesiac, Veža, Veľkňaz

Musíme vydržať a veriť. Tento mesiac sa javí ako skúška nervov. V atmosfére bude cítiť strach z budúcnosti a nervozita a aj zo sveta nás budú zaplavovať negatívne informácie. Bude fungovať niečo také ako kolektívny strach, psychická labilita. Ľudia, ktorí majú vo svojom vnútri vieru v dobro, to zvládnu podstatne ľahšie. Každý z nás si prejde skúškou smerom k múdrosti a výsledkom bude miera našej úspešnosti zvládnutia i nepríjemných chvíľ. Radím minimálne počúvať správy, radšej siahnuť po knihe, nevyhľadávať spory a vyhýbať sa zlosti. K tomu napomáha i zmena stravy, skúste byť v tomto období vegetariánmi. Tlak médií bude mimoriadne silný. Nenechajme sa nimi ovládať, dajme na vlastný úsudok. Veľa našich starostí sa bude točiť okolo nemovitostí, mal by prísť zákon, ktorý ošetrí obavy ľudí. Pomoc hľadajme v zomknutosti s rodinou.

Politická scéna: Svet, Sila, Blázon

Môžeme očakávať návštevu alebo návštevy vysoko postavených ľudí, Slovensko sa tak trochu zmení na „Potemkinovu“ kulisu. Riešiť sa bude najmä zahraničie a naše problémy budú zdanlivo na vedľajšej koľaji. V zákulisí bude vládnuť chaos, zvonka to bude pôsobiť divoko. Napadlo mi jedno prirovanie, že ZOO pána Boha je veľmi veľká a pestrá. Prijme sa niekoľko zákonov, na oko priaznivých, no vo svojej podstate diskriminačných.

Ekonomika, peniaze: Veľkňažka, Panovník, Pustovník

Rozdiely medzi bohatými a chudobnými sa prehĺbia, ale aj chudoba má svoje dno. I tu sa mi ukazuje zákon, ktorý by mal pomôcť chrániť pred ďalšou chudobou, ale vo svojej podstate chudobu prehĺbi. Vznikne paradoxná situácia. Z bývalých socialistických krajín budeme na tom najlepšie, pravda tie ostatné si pohoršia. Slovensko si polepší neskôr vďaka zbrojárskemu priemyslu. No i tak tu vidím veľké zmeny v EU, ak nie jej pád. Spoja sa len silnejšie ekonomiky.

Zdravie: Diabol, Hviezda, Mág

Pozor na kostru, šľachy, kĺby a zuby. Treba sledovať krvný tlak a krvný obraz, imunitný systém bude kolísať. Objaví sa nový vírus, ktorý napadne aj ľudí so slabšou imunitou a aj starších ľudí, ktorí trpia na reumu. Nervózne obdobie neblaho zapôsobí na tých, ktorí trpia migrénami. Mnohých potešia informácie o novom lieku, ktorý bude pôsobiť na genetickú výbavu človeka a pomôže cukrovkárom a alzheimerikom.

Láska: Božie súdy, Miernosť, Koleso osudu

Vo vzťahoch sa riadime známym – Dva razy meraj a raz rež. Nerobte unáhlené závery, nezanedbávajte vzťah ale ani priveľmi nepodkurujte. Všímajte si okolie, jeho vplyv bude veľmi silný a tak sa s lásku neprezentujte tam, kde by nebola okolím akceptovaná. Obrňte sa trpezlivosťou. Vyhnite sa hádkam, mohli by znamenať rozchod, k riešeniu problémov pristupujte s toleranciou. S hádkami teraz totiž nič nedosiahnete. Môžete si presadzovať svoju individualitu, ale veľmi diplomaticky.


Kontakt: 0914 104 689


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23316   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE