?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


pred publikovaním príspevku si prečítajte pravidlá diskusných panelov...
tieto diskusné fóra sú moderované. to ale vôbec neznamená, že sa moderátori stotožňujú s obsahom príspevkov.

fóra : Príbehy pútnikov : fórum

koľko hlavných príspevkov zobraziť
vyhľadávanie vo fóre
text a nadpisy:

giovanni

Standard user

zaregistrovaný
Feb 07 2011
príspevkov: 2

7.2. 11, 04:44    *.orange.sk
ZLY SEN
Ahojte, dnes v noci som mal zly sen , alebo neviem ako to napisat , akoby ma nieco zavalilo .. najprv rukou som nevedel pohnut vobec a potom som nevedel hybat celym svojim telom a ani kricat ani prehovorit ani oci otvorit vobec nic ... modlil som sa v duchu otcenas , ale spociatku to nepomohlo az potom po niekolkych sekundach to samo od seba povolilo ... mozete mi pomoct to vysvetlit c to bolo ? citim sa taky slaby a vkuse ma taha na spanie cez den a v noci sa akoby bojim zaspat velmi pekne dakujem vopred za rady a vysvetlenie .

 

odpovedať na príspevok *  citovať pôvodný príspevok
dryada

Standard user

zaregistrovaný
Sep 23 2004
príspevkov: 3540


7.2. 11, 11:02    *.chello.sk
Re: ZLY SEN
skús sa pozrieť sem http://putnici.sk/forum.php?did=multTrin%E1sta%20komnata&thread=189327 a určite nechoď spať so strachom...

 

odpovedať na príspevok *  citovať pôvodný príspevok
marek_thor

Standard user

zaregistrovaný
Aug 25 2009
príspevkov: 1103

9.2. 11, 10:50    *.91-127-89.t-com.sk
Re: ZLY SEN
Nepanikar, aspoň raz v živote to zažije asi každý. Volá sa to „spánková paralýza“. Lekári to vysvetľujú ako ochrana tela pri REM fáze spánku, aby sme si neublížili tak zníži pohyblivosť tela. Pri prebúdzaní sa opäť obnoví pohyblivosť.

http://www.pluska.sk/zena/zdravie/spanok-ako-nocma-mora.html


Keďže sme na stránke esoteriky, tak uvediem aj trochu odlišnú verziu.
Keďže duša nepotrebuje oddych pri spánku, regeneruje telo ako pavúk svoju sieť, alebo sa od neho dokáže odpútavať. Vraj je s telom spojená len nejakou energetickou šnúrou, ak tá sa preruší, človek umiera, odchádza z tela. Nebudem to rozpisovať, ako sa to dá naučiť pri plnom vedomí, lebo je o tom veľa kníh.

Napr: Putování duše Peter Richelieu

Neviem či to je celá kniha ale tu jej ukážka:

http://www.matrix-2012.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=928:peter-richelieu-putovani-due&catid=87:duchovno&Itemid=363


Určite sa toho netreba báť ako hovorila dryada, ale žiadne larvy by som v tom nehľadal, skôr by som radil uvoľnenosť , neprepadať panike, nechať, pokiaľ sa duša alebo mozog opäť napoja na telo. Modlitba ukľudnuje a dáva silu, takže to bolo OK.

 

odpovedať na príspevok *  citovať pôvodný príspevok
marek_thor

Standard user

zaregistrovaný
Aug 25 2009
príspevkov: 1103

9.2. 11, 10:57    *.91-127-89.t-com.sk
Re: ZLY SEN
Teraz frajerujem, ale keď sa mi to staloako chlapcovi, tiež som bol z toho posraný. Dokonca som aj videl celú izbu. A dám ruku do ohňa, že oči som otvoril až pri prebudení.

 

odpovedať na príspevok *  citovať pôvodný príspevok
AnamenSi

Standard user

zaregistrovaný
Jan 31 2007
príspevkov: 2475

10.2. 11, 04:38    *.antik.sk
Re: ZLY SEN
"Astrální svět je světem emocí a iluzí; skládá se z hmoty, která je jemnější než jakýkoli známý plyn o nejnižší hustotě. Astrální tělo je nositelem emocí, které vznikají vibracemi astrální hmoty. Takzvané vyšší emoce -láska, vděčnost, nesobeckost a podobně - se jeví pohledu jasnovidce jako vibrace jemné hmoty, kdežto nižší emoce -lakota, závist, žárlivost, sobectví, pýcha atd. – se projevují jako vibrace hmoty poměrně mnohem hrubší a hustší. Jaký je člověk před smrtí, takový bývá i po smrti, samozřejmě zbaven fyzického těla a bez omezení, které mu kladl hmotný svět. Jeho přednosti a nedostatky, ctnosti a neřesti zůstávají stejné, avšak následkem fluidické povahy astrálního těla se projevují jako mocné síly dobra nebo zla. Tak antipatie, která se zdála v hmotném světě zcela neškodnou, se zde promění v čirou nenávist, ovlivňující neblaze obě strany, zatímco mírná tělesná náklonnost vyvolá odezvu horoucí lásky, jež vytváří úžasné ovzduší souladu a klidu.

Poněvadž astrální svět je světem iluzí, na nic není třeba vynakládat čas ani námahu; všechno - šaty, jídlo a podobné věci - vytváří myšlenka. Život tu připomíná dlouhé prázdniny. Každý může dělat, co chce, a do sytosti se věnovat svým zálibám. Neexistují omezení, která by bránila získávat vědomosti, jako třeba nedostatek času ke studiu nebo únava či slabý zrak. Astrální tělo se totiž vyčerpat nemůže.

Zatímco naše fyzické tělo spí, pohybujeme se na astrální rovině v astrálním těle a setkáváme se s přáteli a příbuznými, kteří nás předešli, takže je pošetilé snažit se na ně ve dne zapomenout, neboť jsou všichni kolem nás a jedinou přehradou je odlišná rovina vědomí. Je rozhodně škoda, že si tak málo lidí pamatuje, co dělají v noci; kdyby to věděli, nebáli by se tolik smrti ..."

VYSTIZNE - to je to, co mna zaujalo z uvedeneho linku ... vdaka.
An.

 

odpovedať na príspevok *  citovať pôvodný príspevok
megy

Standard user

zaregistrovaný
Dec 31 1969
príspevkov: 2080

17.2. 11, 07:51    *.91-127-174.t-com.sk
Re: ZLY SEN
> citujem giovanni:
> Ahojte, dnes v noci som mal zly sen , alebo neviem ako to napisat , akoby ma nieco zavalilo .. najprv rukou som nevedel pohnut vobec a potom som nevedel hybat celym svojim telom a ani kricat ani prehovorit ani oci otvorit vobec nic ... modlil som sa v duchu otcenas , ale spociatku to nepomohlo az potom po niekolkych sekundach to samo od seba povolilo ... mozete mi pomoct to vysvetlit c to bolo ? citim sa taky slaby a vkuse ma taha na spanie cez den a v noci sa akoby bojim zaspat velmi pekne dakujem vopred za rady a vysvetlenie .

giovanni, v tomto tvojom prípade ide o The "Old Hag" Syndrome, resp. syndróm starej bosorky, skús pogooliť, informácii aj rád je tam dosť...

 

odpovedať na príspevok *  citovať pôvodný príspevok